Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym

'Krok za krokiem'w ZamościuKRS: 0000057364

CZCIONKA: Wersja Tekstowa:1% podatkuStowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu jest
Organizacją Pożytku Publicznego.
Oznacza to, że co roku mogą Państwo przekazać

1% swojego podatku

W ubiegłym roku rozliczając swój PIT przekazaliście Państwo
na nasze Stowarzyszenie kwotę 126.198,32 zł.
 Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przekazali swoj 1%.
Mamy nadzieję, że w tym roku również możemy liczyć na Państwa wsparcie!!!


Wesprzyj działania Stowarzyszenia!
W odpowiednim miejscu w deklaracji podatkowej wystarczy wpisać nr KRS Stowarzyszenia
(KRS 0000057364) oraz wyliczyć kwotę do przekazania.

Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - PITy roczne 2016

 

e-pity 2017
 

 

 Nawet najmniejsza kwota jest dla nas warta miliony !!!

Program do deklaracji podatkowych

 

Proste pity przez internet

 „Program ten nie umożliwia 
swobodnego wyboru i przekazania 
1% podatku dochodowego od osób 
fizycznych wybranej organizacji 
pożytku publicznego.”

Informacje ze strony: www.e-pity.pl:

"Wersja on-line programu e-pity

Wersja on-line programu e-pity to alternatywny wariant wersji instalacyjnej programu – daje możliwość rozliczania deklaracji rocznych PIT za 2016 rok przez Internet. Jej niewątpliwą zaletą jest brak konieczności ściągania pliku .exe i instalowania programu na własnym komputerze, a także kompatybilność ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi: Windows, Linux i komputerami Mac.

W wersji on-line podatnik ma możliwość wysłania PIT-a przez Internet do systemu e-deklaracje.gov.pl Ministerstwa Finansów lub wydrukowania go w sposób tradycyjny. Możliwe jest także zapisanie wypełnionej deklaracji PIT w pliku PDF i XML na dysku własnego komputera lub w bezpieczny sposób na wirtualnym dysku (chmura) Google Drive.

Program e-pity online działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome). Żadne dane osobowe nie są zapisywane na serwerze - dane zapisywane są i odczytywane tylko na komputerze użytkownika. 

Program e-pity 2016 zasugeruje Ci jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne), oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację. Aplikacja e-pity umożliwia także bezpieczne wczytanie Wstępnie Wypełnionego PIT-a (PFR) z Portalu Podatkowego Ministerstwa Finansów, co bardzo upraszcza rozliczenie roczne. Z programem e-pity nie musisz znać się na podatkach. Wypełnisz swojego PIT-a szybko i bezpiecznie, to najlepszy sposób na rozliczenie PIT w 2017 roku.

W programie e-pity za darmo wypełnisz wszystkie deklaracje obowiązujące od 1 stycznia 2017 r.: PIT-37, PIT-36 i 36L, PIT-28, PIT-16A, PIT-38, PIT-39, PIT/B, D, 2, 2A, 2K, O, Z, ZG, PIT-28/A, PIT-28/B, formularze PIT-3, PIT-12, NIP-7, ZAP-3 oraz druk przelewu / wpłaty na rachunek organu podatkowego. Takiego zakresu deklaracji nie znajdziesz w żadnym programie na rynku!

Bezpieczeństwo Twoich danych

Bezpieczeństwo danych to nasz najwyższy priorytet. W odróżnieniu od innych programów obecnych na rynku, dane podatników w aplikacji e-pity online są zapisywane wyłącznie na Twoim komputerze, (pliki cookies lub dysk lokalny). Nie przechowujemy żadnych danych z wypełnianych deklaracji PIT na naszych serwerach, ani na serwerach firm zewnętrznych. Jeżeli chcesz, możesz je także wygodnie zapisać na swoim koncie Google Drive. Internetowa transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku, co gwarantuje 128 bitowy klucz protokołu SSL renomowanej firmy GeoTrust. Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych – firma Avast."

JESTEŚMY CZŁONKIEM:

aaa